Październik 2017

W tym miesiącu kolejne zmiany! Po raz pierwszy mogliście zamawiać pudełka subskrypcyjne w dwóch wariantach MINI i MAXI. 

W październikowych zestawach nie mogło zabraknąć akcentów typowo jesiennych!

czytaj całość »
Wrzesień 2017

Wrześniowe pudełka-niespodzianki trafiły w ręce Małych Odbiorców :) W tym miesiącu w boxach znalazły się produkty zarówno praktyczne jak i dekoracyjne, no i oczywiście coś do zabawy!

 

czytaj całość »
Lipiec 2017

Lipcowe guguboxy rozesłane :) Tym razem przygotowaliśmy dla Was niespodzianki nie tylko w środku, ale i na zewnątrz - pudełka zyskały nowy wygląd! W każdym boxie znalazł się najnowszy numer "Mamo, to ja" oraz próbki kosmetyków. Dodatkowo zestawy 0-12 miesięcy zawierały prezent "od serca" od firmy Makaszka - piękne serduszka-zawieszki! 

czytaj całość »
Czerwiec 2017

Czerwiec był dla nas wyjątkowo intensywnym miesiącem - wprowadziliśmy nowy produkt "gugubox mini", zmieniliśmy wygląd strony internetowej, a także odświeżyliśmy wygląd pudełek upominkowych...Dużo się działo!

czytaj całość »
Kwiecień 2017

Kwietniowe wysyłki za nami :) Była to edycja wyjątkowa - do naszej oferty dołączyły nowe kategorie wiekowe. Po raz pierwszy w świat wyruszyły zestawy dla Maluchów starszych niż 12 miesięcy! 

czytaj całość »
Marzec 2017

Marcowe boxy dotarły do swoich Właścicieli :) 

Tradycyjnie, uzupełnieniem każdego zestawu był najświeższy numer "Mamo, to ja" (4/2017) oraz próbki kosmetyków. Do pudełek wkradła się także odrobina nadchodzącej wiosny - każda Mama otrzymała wazonik dekoracyjny w kształcie żarówki :)

czytaj całość »
Luty 2017

Boxy z edycji lutowej ruszyły w świat, aby cieszyć swoją zawartością wszystkich odbiorców :) W każdym zestawie znalazł się najnowszy numer "Mamo, to Ja" (3/2017) oraz kilka próbek kosmetyków.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl